• RSS
  • Facebook
  • Twitter
28
May
Comments Off on Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
Comments
Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie
}

Comments are closed.